MÖBLER / Bord / Slagbord 6662095

nr 666 2095

Slagbord

1700-/1800-tal

Kondition: slitage, ställning med maskskador

Utrop:

300 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 8 november 2010
kl 19:30:14